Maxipes.pl
Maxipes.pl

Wyszukiwanie na stronie
Przejdź do: Zawartość | Menu główne | Nowości | Aktualności | Patička

Radio z CD GoGEN Maxipes Fík MAXIPREHRAVAC P Różowy/Purpurowy

Radio, funkcja karaoke, CD-R / RW, format MP3, tuner FM, port USB, wejście AUX-IN
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Filmy
  • Do pobrania
  • Opcje
Jedno urządzenie, wiele funkcji
Boombox GoGEN Maxipes Fík jest wyposażony w odtwarzacz płyt oraz odbiornik radiowy, a jego stylistyka sprawia, że nie może go zabraknąć w żadnym pokoju dziecięcym. Jego kolorowa konstrukcja, kryje w sobie wszystko, co doceni każdy mały meloman. Ten boombox już od pierwszego dnia, stanie się niezastąpionym towarzyszem najmłodszych członków rodziny.
Funkcja karaoke dla każdego!
Dzieci uwielbiają naśladować artystów, a będą to robiły jeszcze chętniej gdy mają możliwość śpiewania do mikrofonu. Jeśli dodatkowo możemy włączyć podkład muzyczny to zabawa będzie jeszcze lepsza. I właśnie o tym pomyśleli producenci boomboxa GoGEN MAXIPREHRARAC, konstruując ten model. Jego najważniejszą funkcją jest mikrofon oraz funkcja karaoke. Dzieci mogą w każdej chwili wykonać duet z ulubioną piosenkarką lub zespołem.
Odtwarzacz umożliwia odtwarzanie płyt CD-R i CD-RW, w tym obsługę formatu MP3. Można go również używać podczas odtwarzania utworów z pamięci flash, dzięki wbudowanemu wejściu USB. Integralną częścią odtwarzacza jest analogowy tuner FM. Do wszystkich powyższych funkcji można łatwo podłączyć funkcję karaoke. Wystarczy podłączyć mikrofon znajdujący się w zestawie i zabawa się zacznie!
MAXIPREHRAVAC jest dostępny w dwóch kolorach: różowy dla dziewczynek i niebiesko-żółty dla chłopców. Boombox może być zasilany z sieci lub na baterie. Zatem nic nie stanie na przeszkodzie, aby zorganizować imprezę karaoke na przyjęciu urodzinowym w ogrodzie lub parku dla najmłodszych członków rodziny.

Wyświetlacz LCD Analogowy tuner FM Odtwarza CD-R / RW Odtwarzacz CD Obsługa formatu MP3 Karaoke (w zestawie mikrofon) Wejście USB Wejście AUX Moc wyjściowa 2 x 0,8 W
Gwarancja 24 miesiące
Odtwarzane media i formaty
Odtwarzanie mediównapęd CD, wejście AUX, Pamięć USB
Obsługiwane formatyMP3
Obsługiwane karty pamięcinie obsługuje
Tuner
Tuneranalogowy
Zakres falFM
Radio internetoweNie
Dźwięk
Power L+R1,6 W
Podbicie basówNie
Dodatkowe funkcje
BluetoothNie
Wyjście słuchawkoweNie
Wyświetlacz LCDTak
ZegarNie
BudzikNie
Informacje ogólne
Typ radiaPrzenośne
Zasilaniesieciowe 230V, Baterie
Pilot w zestawieNie
Inne
Waga 1,1 kg
Wysokość 11,0 cm
Szerokość 21,5 cm
Głębokość 20,5 cm
Waga opakowania 1.360 kg
Wysokość opakowania 13,5 cm
Szerokość opakowania 24,0 cm
Głębokość opakowania 22,5 cm


Submenu