Maxipes.pl
Maxipes.pl

Wyszukiwanie na stronie
Przejdź do: Zawartość | Menu główne | Nowości | Aktualności | Patička

Odtwarzacz CD GoGEN Maxipes Fík MAXI KARAOKE Różowy

Odtwarzacz CD z Bluetooth® i funkcją karaoke, wejściem USB, obsługą MP3, wejściem słuchawkowym i mikrofonem w zestawie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Filmy
  • Do pobrania
  • Opcje
Dla najmłodszych, aspirujących gwiazd
Odtwarzacz MAXIKARAOKE już na pierwszy rzut oka zachwyca swoją stylistyką. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek. Sprawia to, że będzie on świetnym gadżetem, uzupełniającym wystrój pokoju dziecięcego.
Wygląda jak zabawka ale...
Choć GoGEN MAXIKARAOKE ze względu na swoją stylistykę, wyglądem bardziej przypomina zabawkę, to posiada szereg funkcji, typowych dla zwykłego odtwarzacza. Wyposażony jest w odtwarzacz płyt CD, obsługuje również formaty CD-R / RW oraz pliki MP3. Ponadto GoGEN MAXIKARAOKE poradzi sobie z tym formatem nawet podczas odtwarzania z pendrive'a, którego wejście znajduje się z tyłu urządzenia.
Wygodna opcja przesyłania za pomocą Bluetooth®
Dużą zaletą tego urządzenia jest również możliwość bezprzewodowego przesyłania plików audio przez Bluetooth®. Na przykład możesz odtwarzać dzieciom bajki bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jako że robisz to zdalnie, nie musisz się obawiać uszkodzenia go gdyby młodsze dzieci zaczęły zmieniać jego ustawienia. Ta funkcja jest równie przydatna, jeśli chcesz monitorować głośność odtwarzania.
Obudź w sobie artystę
W zestawie z odtwarzaczem GoGEN MAXIKAROKE znajduje się kolorowy mikrofon wyposażony w przewód. Po podłączeniu go, aktualnie odtwarzaną zawartość można uzupełnić śpiewem lub komentarzem, więc dzieci poczują się jak prawdziwi piosenkarz lub dziennikarze! Ponadto odtwarzacz posiada wejście mikrofonowe 6,3 mm. Pozwala ono na podłączenie mikrofonu innego, niż ten znajdujący się w zestawie. Praktyczną cechą jest wyjście słuchawkowe 3,5 mm, które sprawia że dzieci mogą słuchać muzyki nie tylko z modelu znajdującego się w zestawie.
GoGEN MAXIKARAOKE jest wyposażony w dwa głośniki, każdy o mocy 1,2 W. Odtwarzacz może być zasilany z sieci lub bateriami (6xLR14, typ C).

Wyświetlacz LCD Bluetooth Wejście USB Odtwarzacz CD Obsługa formatu MP3 Karaoke (w zestawie z mikrofonem) Wyjście słuchawkowe Moc wyjściowa 2 x 1,2 W.
Gwarancja 24 miesiące
Odtwarzane media i formaty
Odtwarzanie mediówPamięć USB, napęd CD
Obsługiwane formatyMP3, WMA
Czytnik kartNie
Dźwięk
Power L+R2,4 W
Podbicie basówNie
Dodatkowe funkcje
ZegarNie
BudzikNie
Wyświetlacz LCDTak
Typ radiaPrzenośne
ZasilanieBaterie, sieciowe 230V
Pilot w zestawieNie
Wejścia
BluetoothTak
Wejście mikrofonoweTak
Wyjścia
Wyjście słuchawkoweTak
Wyjście AUXNie
Inne
Waga 1,3 kg
Wysokość 25,0 cm
Szerokość 21,5 cm
Głębokość 12,5 cm
Waga opakowania 1.860 kg
Wysokość opakowania 29,5 cm
Szerokość opakowania 31,5 cm
Głębokość opakowania 16,0 cm


Submenu